Balíčky

Máte nápad a potrebujete ho zrealizovať? Sme tu pre rodiny, firmy ale aj ďalšie skupiny, čo sa chcú baviť. Nechajte sa inšpirovať.

Malé oslavy do 30 osôb

Akcie typu do 30 ľudí sú nenáročné spoločenské akcie, prevažne komorného či rodinného typu. Sú to stretnutia spolužiakov po 20-tich rokoch, mini svadba s obmedzeným počtom hostí alebo len narodeninová oslava. Chcete záhradnú párty, grilovačku s priateľmi alebo na koniec večerné premietanie filmov s rodinou a deťmi? Chcete jazzový alebo iný tématický večer? Vy máte nápad, my vybavenie.

Stredné oslavy do 50 osôb

Potrebujete menší rodinný team building, pripravujete akciu pre svojich klientov alebo ich rodiny? Chystáte svadobnú hostinu na záhrade aj so živou kapelou? Nájdite si miesto alebo pozemok u svojich známych, kde sa ľudia budú dobre baviť, pozerať letné kino alebo kde zažijú nezabudnuteľný, spoločenský večer. Nechajte sa inšpirovať a ozvite sa nám, pomôžeme vám s vybavením.

Väčšie oslavy do 90 osôb

Navrhnúť akciu pre viac ako 20 rodín si vyžaduje viac než len chuť. Akcia potrebuje vyriešiť parkovania vozidiel účastníkov až po odpadkové koše a bezpečnosť na akcii. Všetci sa nebudú chovať rovnako počas celej akcie. Navrhnite im oddychové zóny, večerné kino alebo hudobný koncert, aby si každý našiel to svoje miesto na akcii. Neváhajte nás kontaktovať. Vy máte nápad, my vybavenie.

Nechajte sa inšpirovať