Mňam & Fíha

Chcete byť v živote šťastní? Buďte užitoční, oslavujte, hýbte sa a robte radosť druhým.
Radi prispejeme našimi kúskami.
 

Vybavím

Libor Žikla vďaka 18 ročným skúsenostiam z oblasti predaja služieb a organizovania eventov, som navrhol po rokoch projekt SuperStany. Zrozumiteľným jazykom tomu hovorím „mobilné podnikanie“. Robíme veci, ktoré sú nám blízke, sú praktické a najmä prinášajú radosť.

Domáci kuchár

Marek Bazala, Karol Sklenár a ich tím vás ponoria do tajomstva domáceho grilovania na zelenom biggreenegg grile. Keď sa rozložíme, vaše oči budú chcieť okamžite jesť. Vy sa naučíte, ako to mäsko, rybku alebo aj domáce koláče urobiť na tom istom grile.

Každý na to má

Adrián Gazdík hovorí… stačí len chcieť. Individuálny, kondičný a detský tréner rozhýbe mamičky, oteckov aj ich ratolesti. Predstavte si párty, kde si užijete množstvo hier, pohybu alebo zažijete pohybový a motivačný workshop, aby ste rozvíjali nielen váš, ale aj detský potenciál.

Japonsko na tanieri

Denisa Ogino je najznámejšia slovenská Japonka. Kuchyňa, ktorej sa nikdy neprejete, alebo ,,mištičkovo“ japonské degustačné menu, či sushi menu je citlivo nastavené pre klientov, ktorí majú prvý kontakt s ázijskou kuchyňou. Sme presvedčení, že po vyskúšaní nášho menu, sa odbúrajú všetky vaše predsudky o japonskej gastronómii. Zamilujete si exotickú hru chutí a presvedčíte sa, že japonskej kuchyne sa nikdy neprejete.

Zmrznutá rolka

Manželia Schlesingeroví vedia, že sa môžete tešiť na práve talianské gelato v spojení čerstvého ovocia, ingrediencií od lokálnych dodávateľov, ale aj alkoholu. Prekvapte svojich hostí týmto dezertom, kde každá porcia je originálom.

Kokteil prosím…

Som Andrej Nikodem a rád vám pripravím skvelé kokteily. Správna oslava či garden párty musí mať aj správne drinky. Zážitkový cocktail bar vám postavíme na dvore alebo na záhrade. Prenesieme vás do Karibiku alebo na horúcu Ibizu – to všetko u vás a kdekoľvek.

Zábava na mieste

Richard Vrablec, zabávač a moderátor. Je to neuveriteľné, ale zdá sa mi, že mám v živote abnormálne štastie. Všade kam prídem, stretávam príjemných ľudí. Mam rád ľudí a nehanbím sa za to 🙂

Skúsme cirkus

Všetko je zábavné, vzduchom lietajú veci a ľudia sú hore nohami. Veselá cirkusová škola je vtipné interaktívne predstavenie, pri ktorom sa popukáte od smiechu a pritom si stihnete aj zablbnúť a naučiť sa zopár cirkusových trikov. Netreba stavať žiadne kulisy, dokonca stačia len dve stoličky. Ideálny formát na malé súkromné oslavy.

Talkshow & Cinema

Premietanie filmu, rozhovory, smiech a mini bar – to všetko priamo u vás doma. Usadíme vás do plážových lehátok a veľkých podušiek. Na zem dáme koberce aj stolíky s lampičkami. Nápojový bar a drobné občerstvenie funguje aj počas programu. Večer plný ležérnej zábavy, v rámci ktorej sa pri sledovaní filmu dá aj prehodiť pár slov či trochu si vypiť. Tento projekt ponúkame aj ako talkshow so známymi osobnosťami a hostiťeľmi, ktorí budú s vami diskutovať, porozprávajú vám o svojom živote i práci. Dobrá hudba, príbehy a hovorené slovo vám spraví náladu na celý večer.